| Inside Area | 22,9 m |
|---|---|
| People | 10 |
| Height | 3,2 m |
| Wall Height | 1,2 m |
| Timber | Pinewood |
| Wall Thickness | 44 mm |
| Floor Thickness | 25,4 mm |
| Roof | Bitumen shingles |
| Window Size LxW | 863,3 mm |
| Door Size LxW | 762 mm |
Description:
- Tongue and groove floor from 28 mm;
- pinewood boards;
- Sloping walls;
- Roof covered with bitumen shingles;
- Extendable luxury chimney;
- 3 Double glazed windows (1 opening);
- Door with the double glazed hexagon window, wooden handle and the lock;
- Central luxury BBQ;
- Table fitted around the BBQ;
- 5 Benches (2 extendable for sleeping);
- Cushions for the benches.
Exclusive Grill Cabin 7m²
$ 12788















